ZBOG ČEGA JE OBUKA U AUTO ŠKOLI VREDNA INVESTICIJA?

OBUKA U AUTO ŠKOLI JE VREDNA INVESTICIJA

Svako u nekom trenutku života, pogotovo odmah nakon punoletstva, želi da nauči da vozi i stekne neophodnu dokumentaciju.

Do ovog cilja je moguće doći isključivo uspešnim polaganjem vozačkog ispita u licenciranoj auto školi.

Cene obuke i polaganja su velika prepreka mnogima i neretko predstavljaju i razlog za odlaganje i čekanje nekog boljeg vremena.

Upis u auto školu i čitava procedura zahtevaju formiranje budžeta i izdvajanje velike sume novca.

Mnogi se pitaju da li vredi uložiti tolike pare, a odgovor je definitivno potvrdan.

Svako zašto ima svoje zato, a da bi jedna auto škola funkcionisala besprekorno i svoju delatnost obavljala po zakonu, neophodan je novac.

Auto škola Stop Line je tu za Vas da pruži objašnjenje zbog čega je ukupna cena obuke visoka i zašto odvajanje novčanih sredstava za nju predstavlja korisno ulaganje.

KOMPLIKOVAN PROCES UČENJA

Svako može da sedne za volan i da nauči da se kreće automobilom velikom brzinom, ali u čitavu obuku ulazi mnogo više od toga.

Vožnja može u svakom trenutku postati opasna, a pogotovo za nekog ko je neiskusan.

Zato, upravljanje vozilom je samo osnova koja se krije iza pažljivo pripremljenog programa namenjenog za obuku novih kandidata.

Svaki korak i svaki element su osmišljeni da bi se učenicima pružila kvalitetna edukacija.

Od velike je važnosti da potencijalni vozači razumeju sve što im se prezentuje da bi se kasnije bezbedno kretali na putevima i da bi čitav život koristili svoje prevozno sredstvo na najbolji mogući način.

Savladano gradivo i ozbiljan pristup učenju značajno će smanjiti procenat saobraćajnih nesreća i povećati svest vozača da brinu o svom ljubimcu.

GDE ODLAZI SAV NOVAC?

Sav trošak ne pokriva samo časove teorije i vožnje koje drže obučeni i licencirani profesionalci.

Da bi auto škola adekvatno prenela sve potrebne veštine i znanja svojim kandidatima, mora posedovati neophodnu opremu koja uključuje računare i vozni park novije generacije prilagođen početnicima.

Automobili iz voznog parka moraju uvek biti ispravni i punog rezervoara, tako da dobar deo para ide na njihovo održavanje i dopunu goriva.

Bez dela novca pristup posebnim programima koje je sam MUP Srbije stvorio radi olakšanog predavanja i polaganja ispita.

Takođe, tu su i lekarski pregled, polaganje za prvu pomoć i troškovi koji prate rad administracije.

ZAŠTO JE AUTO ŠKOLA STOP LINE DRUGAČIJA OD OSTALIH?

Naši instruktori se ne ponašaju kao autoriteti već se trude da se približe svakom učeniku i da izgrade odnos od poverenja u cilju olakšanog usvajanja novih znanja i veština.

Zahvaljujući bogatom iskustvu i uspešnom dugogodišnjem radu u mogućnosti su da uspešno prenesu kandidatima sve što im treba u budućnosti da bi vozili sigurno, pažljivo i u skladu sa propisima.

Na svako pitanje imaju odgovor i strpljivo će se posvetiti svakom početniku podjednako.

Ponosni smo na visok procenat prolaznosti i brzo napredovanje naših kandidata tokom celokupne obuke.

Možemo se pohvaliti i savremenim sredstvima za učenje, kao i modernim vozilima za obuku.

Kod nas je lekarsko uverenje potpuno besplatno.

NUDIMO PLAĆANJE NA VIŠE NAČINA

Činjenica je da mnogi mogu teško izdvojiti veću sumu da bi odmah odjednom platili celokupnu obuku i ispite.

Zbog toga, našim kandidatima izlazimo u susret i nudimo im da odaberu između nekoliko mogućnosti plaćanja.

Ceo iznos polaganja vožnje se može podeliti na 6 mesečnih rada i to u vidu gotovine, čekova, platnih kartica, naloga za prenos sa računa na račun i preko administrativne zabrane.

U ukupni cenovnik B kategorije spadaju časovi teorije, časovi vožnje, teorijski ispit i polaganje praktičnog ispita.

Po potrebi se mogu doplatiti i dopunski časovi.

Sve ostalo što se nalazi u okviru  zakonskih obaveza naše auto škole se naplaćuje.

Kao što smo rekli, za razliku od drugih, izdavanje lekarskog uverenja je takođe potpuno besplatno.

Kada je u pitanju polaganja prve pomoći, Auto škola Stop Line uspešno sarađuje sa mnogim zdravstvenim ustanovama i pruža uštedu kandidatima pri pohađanju kursa.

UNAPREDITE SEBE I OMOGUĆITE SEBI NAJBOLJE – VEĆ DANAS SE PRIJAVITE ZA ČASOVE TEORIJE

Teorijska i praktična obuka vožnje, kao i sve ostalo što prati ceo proces, imaju svoju cenu, ali ipak svako treba da poseduje važan dokument kao što je vozačka dozvola.

S obzirom da veliki broj ljudi vredno radi na tome da svaki početnik uspešno prođe obuku, novac koji treba izdvojiti je definitivno opravdan.

Dobra i proverena auto škola pružiće Vam sve što treba jednom vozaču, a Stop Line će se pobrinuti da bez brige i stresa konačno osetite kako je sedeti u vozačkom sedištu.

Javite nam se i zakažite termin da započnete pohađanje časova teorije i istovremeno svoj put do vrednog dokumenta kao što je vozačka dozvola.

Pozovite nas ili popunite online prijavu na našem web sajtu.