A kategorija cena

A kategorija – cena, testovi, kubikaža

Sve veća je potražnja za vozačima motora A kategorije u kurirskim službama. Završite obuku za A kategoriju i zaposlite se nakon završetka časova.

A kategorija cena

U zavisnoti od toga da li već imate vozačku dozvolu za neku kategoriju ili ne, prosečne cene polaganja za motor u Beogradu su sledeće:
Ako imate AM kategorju, prolazite najjeftinije, cena polaganja za A kategoriju bi bilo oko 4000 dinara
Ako imate A1 kategoriju, cena obuke je oko 20000 dinara
Ako imate A1 kategoriju, cena je negde oko 30000 dinara
Ukoliko imate B1,B,BE,C,D,F,M kategoriju, cena Vam je oko 70000 dinara

A kategorija testovi

Možete vežbati testove za polaganje ispita iz A kategorije na našeg portalu besplatno i bez registracije. https://autoskole.in.rs/testovi-za-polaganje-vozackog-ispita/

A kategorija kubikaža

Sa A kategorijom smete da vozite motore sa 2 ili 3 točka, sa ili bez prikolice, sa zapreminom 60 kubika, snage od najmanje 40 kw.

Polaganje za motor sa 16. godina

Za A kategoriju ne smete da polažete sa 16. godina, već možete da krenete na obuku sa 23 godine i da polažete sa navršene 24 godine. Ako imate položeno za A1 kategoriju, onda smete polagati za A kategoriju i pre navršenih 24 godine.

Polaganje za A kategoriju sa AM kategorijom

Proverite svoju vozačku dozvolu, ukoliko ste polagali po starom zakonu, trebalo bi da imate i AM kategoriju što Vam značajno olakšava polaganje za A kategoriju, jer nećete imate časove teorije.

Polaganje za motor A kategorije na Zvezdari

Za više informacija kontaktirajte našeg operatera Marinu na četu.

Polaganje za A kategoriju na Voždovcu

Upišite se u auto školu Gas na Voždovcu za A kategoriju preko portala Radar i dobijate besplatno lekarsko uverenje.

Polaganje za motor na Novom Beogradu

Upišite A kategoriju u auto školi Pavlin na Novom Beogradu preko portala Radar i dobijate popust na obuku.