Testovi za polaganje vozačkog ispita – online testovi za auto školu

Proverite Vaše znanje iz teoretskog dela vozačkog ispita još pre upisa auto škole. Za testove Vam nije potrebna registracija niti ID kandidata.

Jednostavno odaberite kategoriju (A, B, C, D, E) i započnite simulaciju testova za polaganje vozačkog ispita!

Testovi su Vam omogućeni agencijom za web dizajn i digitalni marketing Target Media Agency.

Tip: Ukoliko vežbate sa mobilnog, najbolje je da okrenete ekran telefona u horizontalni položaj.

Pogledajte naš Kompletan vodič za bodovanje na vozačkom ispitu

Podržite našu inicijativu za uvođenje hibridnog modela za pohađanje teorijske obuke u auto školi. Lajkujte i šerujte post, potpišite peticiju !!!

POPUST 10% NA PRIRUČNIKE I EDUKACIJE ZA POLAGANJE VOZAČKOG ISPITA KOD NAŠIH PARTNERA IZ SAOBRAĆAJNOG OBRAZOVANJA
Ostvarite popust 10% na priručnike za polaganje testova i za polaganje vozačkog ispita, a takođe na radionice gde ćete detaljno proći sva pitanja koja najviše zbunjuju kandidate na teorijskom ispitu i najčešće greške i specifične situacije na polaganju vožnje kod našeg edukativnog partnera iz Saobraćajnog obrazovanja. Oslobodite se straha na polaganju uz stručne savete! Za popust koristite naš promo kod #RADAR