Novi kandidati za Vašu auto školu

Servis auto škola Radar će dovesti nove kandidate u Vašu auto školu.

Zašto da se pridružite Radaru?

Broj poseta portalu Radar za poslednja 3 meseca. Izvor: Google Analytics

Auto škole Beograd izbor

Više klijenata. Radar je još jedan kanal da dovedete nove kandidate u Vašu auto školu.

Upravljajte informacijama o Vašoj auto školi. Vaša auto škola je već u bazi Radara, ali samo Vi možete da nam ispričate o njenim najjačim stranama.

Na koji način sve ovo radi?

Dobićete pristup privatnom nalogu

Sve auto škole Beograda su već u bazi Radara. Nakon registracije ćete moći da korigujete i dodajete informacije o Vašoj auto školi.

Recite nešto više o Vašoj auto školi

Korisnici će naći Vašu auto školu na mapi Radara i hteti da saznaju više o Vama. Opišite proces obuke jasno i u detaljima, navedite jake strane Vaše auto škole, dodajte raspored, krajnje cene i lepe slike.

Počnite da dobijate kandidate

Dodajte raspored časova, i korisnici Radara će moći da se upišu u grupe. Oni koji još nisu sigurni s odabirom auto škole, zvaće Vas na telefon ili će Vas kontaktirati putem mejla. U slučaju da Vam napišu privatnu poruku, sve privatne poruke će biti sačuvane u Vašem nalogu.

U vezi saradnje obratite nam se na email [email protected]

Kontaktirajte nas i poslaćemo Vam i varijante saradnje.

Za sada postoji mogućnost da dodate (ako ga još uvek niste dodali), sačuvate i verifikujete profil svoje auto škole potpuno besplatno.

Varijante saradnje ćete moći da vidite u ličnom kabinetu, a takođe mogu biti poslate na mejl na upit.

Pridružite se Radaru već sada

Nakom registracije ćemo proveriti da li ste predstavnik auto škole, i omogućiti Vam pristup privatnom nalogu.