Auto škole Vračar iskustva

Na ovoj stranici možete videti rejting auto škola na Vračaru na osnovu iskustava kandidata.

Ceo rejtig auto škola u Beogradu možete naći na stranici Najbolja auto škola u Beogradu.

Pogledajte i odvojeno iskustva kandidata sa auto školama u sledećim opštinama:

Auto škole Vračar

Naziv auto škole na Vračaru

Osnovna loša i dobra iskustva sa auto školama na Vračaru

(Ažurirano: 20. mart, 2020)

Iskustva koja su kandidati podelili na Facebook stranici auto škole

(Ažurirano: 26. mart, 2020)

Iskustva koja su kandidati podelili na Google profilu auto škole

(Ažurirano: januar, 2022)

1. Auto škola AMSS +Profesionalni.

-1

Nema iskustava sa auto školom AMSS 8 iskustva sa auto školom AMSS. Prosečna ocena 3.3. 3 negativna iskustva sa ocenom 1. 1 negativno iskustvo sa ocenom 3/ -Neprofesionalni i neljubazni.
2. Auto škola Bis Motiv +1. Samo pozitivna iskustva sa auto školom Bis Motiv. Nema komentara. 10 pozitivnih iskustava sa auto školom Bis Motiv. Prosečna ocena 5. Nema komentara.
3. Auto škola Monca Prima +1 24 pozitivnih iskustava sa auto školom Monca Prima sa ocenom 5. Jedno negativno iskustvo sa ocenom 1. +Iskusni i strpljivi instruktori. Stručni predavači. Prosečna ocena 4. 105 iskustava sa auto školom Monca Prima. Prosečna ocena 4.8. +Ljubazno osoblje. Profesionalni instruktori.Izvanredni predavači. Odličan nivo usluge. Profesionalni. Izlaze u susret. Dobra komunikacija. -5 negativnih recenzija sa ocenom 1. 2 negativne recenzije sa ocenom 3. 2 recenzije sa ocenom 4. Neljubazni i neprofesionalni.

Možda će vam biti zanimljivo da pročitate najčešća pitanja i odgovori u vezi sa auto školama»

Podelite svoje iskustvo sa auto školom na Vračaru

Molimo vas da podelite i svoje iskustvo sa auto školom na Vračaru koju ste pohađali na našem portalu kako biste pomogli drugim kandidatima u odabiru auto škole.

Takođe možete pogledati cenovnik auto škola po opšitinama:

Pretražite auto škole na lokacijama:

Saznajte više o jedinom u Srbiji portalu za upoređenje i lakši odabir auto škole »

*Redakcija portala Radar ne snosi odgovornost za komentare korisnika bilo da su pozitivni ili negativni

Kontaktirajte nas u lajv četu, preko formulara na kontakt stranici, ako imate pitanja u vezi sa auto školama.