Auto škole Zvezdara iskustva

Na ovoj stranici možete videti rejting auto škola na Zvezdari na osnovu iskustava kandidata.

Ceo rejtig auto škola u Beogradu možete naći na stranici Najbolja auto škola u Beogradu.

Pogledajte i odvojeno iskustva kandidata sa auto školama u sledećim opštinama:

Naziv auto škole na Zvezdari

Osnovna loša i dobra iskustva sa auto školama na Zvezdari

(Ažurirano: 16. mart, 2020)

Iskustva koja su kandidati podelili na Facebook stranici auto škole

(Ažurirano: 26. mart, 2020)

Iskustva koja su kandidati podelili na Google profilu auto škole

(Ažurirano: januar 2022)

1. Auto škola Gas +Dobar instruktor. Samo pozitivna iskustva sa auto školom Gas. Izuzetno dobri, profesionalni, strpljivi i staloženi instruktori. Miran stav, prijatan pristup. 42 iskustva sa auto školom Gas. Prosečna ocena 3.4. 4 recenzije bez komentara. 15 recenzija sa ocenom 1. 1 iskustvo sa ocenom 2.+Stručni i profesionalni predavači, strpljivi, posvećeni, staloženi i iskusni instruktori. -Loši instruktori. Stari automobili. Odugovlačena obuka. Neprofesionalni. Loš kvalitet obuke. Loša komunikacija.
2. Auto škola Viza +Korektan i strpljiv instruktor. +Ljubazni. Nema iskustava sa auto školom auto školu Viza  12 iskustava kandidata. Prosečna ocena 2.3. 8 negativnih iskustavo sa auto školom Viza sa ocenom 1.-Skraćuju časove. Loša komunikacija i kvalitet obuke. Korektna teorijska obuka.
3. Auto škola Makević +Dobar instruktor
-Neodgovoran instruktor
Nema iskustava sa auto školom Makević 17 iskustava sa auto školom Makević. Prosečna ocena 1.9. Nema komentara. 1 iskustvo sa ocenom 4. 13 iskustava sa ocenom 1.
4. Auto škola Monako -Loš instruktor Nema iskustava sa auto školom Monako Nema iskustava sa auto školom Monako

Takođe možete pogledati cenovnik auto škola po opšitinama:

Cene auto škola i iskustva kandidata sa auto školama na Voždovcu (Banjica, Medaković, Braće Jerković)

Pogledajte i odvojeno iskustva kandidata sa auto školama u sledećim opštinama:

Takođe možete pogledati cenovnik auto škola po opšitinama:

Naziv auto škole na Voždovcu

Iskustva kandidata sa auto školom na Voždovcu

Cenovnik auto škola na Voždovcu

1. Auto škola Talija Iskustva kandidata sa auto školom Talija Cenovnik auto škole Talija
2. Auto škola Formula 7 Iskustva kandidata sa auto školom Formula 7 Cenovnik auto škole Formula 7
3. Auto škola Adia Iskustva kandidata sa auto školom Adia Cenovnik auto škole Adia
4. Auto škola Start Plus Iskustva kandidata sa auto školom Start Plus Cenovnik auto škole Start Plus
5. Auto škola Poligon Test Iskustva kandidata sa auto školom Poligon Test Cenovnik auto škole Poligon Test
6. Auto škola Gold Signal Iskustva kandidata sa auto školom Gold Signal Cenovnik auto škole Gold Signal
7. Auto škola Panda US Iskustva kandidata sa auto školom Panda US Cenovnik auto škole Panda US
8. Auto škola Desetka Auto Iskustva kandidata sa auto školom Desetka Auto Cenovnik auto škole Desetka Auto

Pretražite auto škole na lokacijama:

Možda će vam biti zanimljivo da pročitate najčešća pitanja i odgovori u vezi sa auto školama»

Podelite svoje iskustvo sa auto školom na Zvezdari

Molimo vas da podelite i svoje iskustvo sa auto školom na Zvezdari koju ste pohađali na našem portalu kako biste pomogli drugim kandidatima u odabiru auto škole.

Saznajte više o jedinom u Srbiji portalu za upoređenje i lakši odabir auto škole »

*Redakcija portala Radar ne snosi odgovornost za komentare korisnika bilo da su pozitivni ili negativni

Kontaktirajte nas u lajv četu, preko formulara na kontakt stranici, ako imate pitanja u vezi sa auto školama.