Auto škola Makević Mirijevo

Auto škola Makević Mirijevo Verifikovana autoškola

SLIKE

Postupak od upisa do dobijanja vozačke dozvole je sledeći:
Za upis u Auto školu je potrebna samo lična karta. U Auto školi sklapate Ugovor kojim je regulisan način obuke i način sprovođenja i organizovanja polaganja ispita.

Nakon upisa dogovarate termine sa predavačem za teorijsku obuku u terminima kad vama odgovara (nemamo fiksne termine). Teorijska obuka traje otprilike 30 dana.

Nakon završene teorijske obuke, vrši se prijava teorijskog dela ispita. Prijava se vrši u Auto školi tako što se izvrši uplata i priloži dokaz o uplati takse MUP-u (Primer uplatnice možete videti na stranici cenovnik). Termini za polaganje budu unapred određeni od strane MUP-a. Prijava za polaganje se vrši najmanje osam dana pre termina polaganja.

Nakon položenog teorijskog dela ispita potrebno je izvaditi lekarsko uverenje za vozača određene kategorije i tada se započinje sa praktičnom obukom. Dnevno je moguće imati najviše dva časa i termini se zakazuju u dogovoru sa instruktorom.

U toku ili nakon završene praktične obuke potrebno je da položite Ispit iz Prve pomoći što vam je neophodno da izađete na praktični ispit.

Nakon završene praktične obuke, vrši se prijava praktičnog dela ispita. Prijava se vrši u Auto školi tako što se izvrši uplata i priloži dokaz o uplati takse MUP-u (Primer uplatnice možete videti na stranici cenovnik). Termini za polaganje budu unapred određeni od strane MUP-a. Prijava za polaganje se vrši najmanje osam dana pre termina polaganja.

Nakon položenog praktičnog dela ispita u Auto školi dobijate UVERENJE o položenom vozačkom ispitu i odlazite u Policijsku upravu Ljermontova 12 po svoju DOZVOLU, stavite na vozilo nalepnicu „P“ (dobićete od nas uz Uverenje) i vozite!!!

Danas Otvoreno sada UTC+1

78000 - sa ispitima, bez lekarskog uverenja i prve pomoći (Ažurirano: feb.23)

Ocena