Auto škola Sport Mode Plus (Vidana) Čukarica

sekundi

Auto škola Sport Mode Plus - opis

KRATAK ISTORIJAT

Auto škola Vidana sa sedištem na Čukaričkoj padini, Strugarska 1a, posluje od februara 2006, godine. Otvarajući auto školu, imali smo za cilj da postavimo neke nove standarde u obuci i oplemenimo obuku u odnosu na ustaljeni kliše koji je vladao. Od male auto škole na početku, koja je radila sa 3 vozila B kategorije, za 12 godina prerasli smo u lepu porodicnu firmu, zahvaljujući našim zadovoljnim polaznicima. Uspešno smo prošli kroz buru koju su izazvali Novi zakon i pravilnici koji se odnose na nov način obuke, polaganja i ostalog vezanog za auto škole. Prva smo škola u Srbiji koja je organizovala polaganje vozačkog ispita B kategorije po novom sistemu, i prva uverenja o položenom vozačkom ispitu, izdata su upravo u našoj auto školi. Licencu za rad smo dobili kao 10-ti u Srbiji i trenutno posedujemo dozvolu za obučavanje kandidata za A1,A2,A,B,C i CE kategoriju.

VIDANA DANAS

Nalazimo se trenutno na dve lokacije: u Strugarskoj 1a, na Čukaričkoj padini, gde nam je sedište i u Filmskom gradu u ul. Ilije Stojadinović 22, gde nam je upisno mesto. U najskorijoj budućnosti, to upisno mesto će prerasti u novu Auto školu GP TEAM, koja će biti deo porodice Vidana. Na ovaj korak smo se odlučili zbog velikog broja polaznika iz tog dela grada, a i zbog bržeg i kvalitetnijeg obavljanja obuke, kao i ispita. Procenat polaganja teorijskog i praktičnog ispita, u našoj školi je na jako visokom nivou. Teorijska nastava nam se ne ograničava na obaveznih 40 časova, već sa kandidatima radimo do momenta kada smo sigurni da su savladali teorijsko gradivo za polaganje teorijskog ispita. Prolaznost na teorijskom ispitu je preko 90%. Trudimo se da sa kandidatima u praktičnoj obuci, provezemo što veći broj kilometara, u svim uslovima saobraćaja. Vozila Vidane vide se u svim delovima grada, po čemu smo prepoznatljivi. Prolazimo zajedno sa kandidatima sva beogradska čvorišta i na taj način prikupljamo iskustva koja će kasnioje, vozaču početniku, biti od neprocenjivog značaja. To očigledno daje rezultate i na samom ispitu, jer imamo jako mali broj ponavljača. Svakodnevno se srećemo i vozački se pozdravljamo sa našim mladim vozačima u saobraćaju. Normalno je da se članovi porodice međusomno pozdravljaju.

Vozni park auto škole Vidana:

A1: skuter Suzuku an125

A2: Kumco xsaiting 500 maksi skuter, Honda cbr500

A: Honda cbr600, Yamaha xj6

B: BMW serije 1 116d, BMW 318d, BMW X2, Mini Cooper, Suzuki Swift hibrid, Fiat Sedici, Golf 7

Grupa kreće krajem meseca oko 25.

Poligon: ul. Vodovodska, Bele vode

Plaćanje: čekovima, zabranama, na rate po dogovoru.

Možda Vas zanimaju sledeće informacije o auto školama u Beogradu:

Pretražite auto škole u Čukarici / auto škole na Banovom Brdu / auto škole u Železniku / auto škole u Filmskom gradu »

Pogledajte cene obuke u auto školama Beograda »

B kategorija – zakon, pravila i cena obuke »

Auto škole Novi Beograd »

A kategorija – cena, testovi, kubikaža »

Danas Otvoreno sada UTC+1

85500- sa ispitima, taksama, prvom pomoći, gratis lekarskim koje se rezerviše na portalu Radar (Ažurirano 11. 23)

1946 Pregledi
0 Ocena