AUTO ŠKOLA STOP LINE – PLAĆANJE NA RATE:

POSTANITE UČENIK NAŠE AUTO ŠKOLE I PLATITE OBUKU NA RATE

Vozačka dozvola je dragocen dokument, a znanje vezano za upravljanje vozilom B kategorije itekako čini život mnogo jednostavnijim, kao i izvršavanje obaveza i obavljanje svakodnevnih radnih zadataka.

Nažalost, za mnoge buduće vozače obuke u auto školama predstavljaju veliku stavku i velik izdatak.

Zbog toga, nisu u mogućnosti da celokupan iznos isplate odmah, već u delovima.

Olakšavajuća okolnost u određenim auto školama jeste postojanje mogućnosti plaćanja na rate, što isplatu čini mnogo manjim opterećenjem.

Mi mislimo na naše kandidate i itekako smo omogućili isplatu novčane naknade za obuku vožnje na rate.

Ukoliko želite da polažete za vozačku dozvolu, obratite se auto školi Stop Line.

Pre toga, upoznajte se sa procesom koji je vezan za samo plaćanje na rate i kako on funkcioniše.

ŠTA PODRAZUMEVA PLAĆANJE NA RATE?

Ovo je tip odloženog plaćanja kod kojeg klijent u delovima isplaćuje novčanu naknadu za kupljenu robu ili uslugu.

Ovo je čest izbor kupaca koji žele da sebi priušte nešto što je skuplje, a tokom plaćanja neće preopteretiti svoj kućni budžet.

Dakle, klijent odmah prisvaja robu ili uslugu, a nije u obavezi da isplati celu sumu odmah, već deo po deo.

Plaćanje na rate se najčešće vrši kreditnim karticama određene banke.

Banka tokom otplate može, a i ne mora obračunavati kamatu.

Roba i usluge se mogu platiti na rate na teritoriji matične zemlje, u inostranstvu, ali i kupovinom preko interneta.

PREDNOSTI PLAĆANJA NA RATE

Kao što je već navedeno, ovaj tip plaćanja je odličan za svakoga ko želi da kupi nešto veliko i skupo, a nije u mogućnosti da odmah isplati celokupan iznos ili jednostavno neće da se finansijski opterećuje.

Cena kupljene robe ili usluge deli se na nekoliko delova i svaki od njih se daje na određen period.

Uglavnom, svaka rata se isplaćuje određenog datuma u mesecu.

Plaćanje na rate omogućava olakšanu i slobodniju kupovinu, bez brige i stresa, jer je raspodela potrošenog novca mnogo jednostavnija.

U svakom trenutku, ukoliko to možete i želite, imate priliku da isplatite celokupan ostatak novca koji dugujete za isplatu umesto jedne redovne rate.

PLAĆANJE NA RATE U AUTO ŠKOLAMA

Kada je u pitanju polaganje za bilo koju kategoriju, na listi troškova nalazi se nekoliko stavki.

Tu su teorijska i praktična obuka, kao i ispiti i polaganje za prvu pomoć.

Za lekarski pregled u nekim auto školama se takođe plaća. Kao rezultat, dobije se iznos koji je mnogima velik, pa zato odlažu obuku ili u potpunosti odustaju od nje.

Da bi svojim kandidatima izašle u susret, auto škole su omogućile plaćanje celokupne obuke na više mesečnih rata. Među njima je i Stop Line.

I AUTO ŠKOLA STOP LINE VAM JE OMOGUĆILA PLAĆANJE NA RATE

Želimo da Vam obuka prođe ugodno i bezbrižno pa smo zato omogućili mnoge olakšice za naše kandidate.

Dajemo sve od sebe da Vam pomognemo da savladate neophodnu teoriju i praktične veštine, da bi se što lakše snašli u saobraćaju.

Takođe, mislili smo na sve i po pitanju plaćanja.

Zbog toga, pružamo Vam priliku da platite obuku u šest delova, odnosno na šest jednakih mesečnih rata.

Birajte način koji Vam najviše odgovara.

Koristite platne kartice, čekove ili naloge za prenos, a takođe možete se odlučiti za keš mesečne rate ili administrativnu zabranu.

Svojevrsna olakšica jeste i potpuno besplatni lekarski pregled, a sve potvrde i aktivnosti vezane za naše zakonske obaveze se ne naplaćuju kandidatima.

ISKORISTITE PRILIKU I POSTANITE ISKUSAN I SNALAŽLJIV VOZAČ

Naš tim se sastoji od iskusnih predavača i instruktora, tako da ćemo Vam kroz korisne savete i stručnu pomoć u velikoj meri olakšati sticanje novog znanja i usvajanje novih veština.

Sa lakoćom ćete savladati pravila o saobraćaju, kretanje vozilom, posmatranje okoline tokom vožnje i parkiranje.

Ponosni smo na veliku prolaznost na ispitima, što je odličan pokazatelj našeg isplativog truda i rada sa kandidatima.

To nas takođe motiviše da se što više usavršavamo i modernizujemo, a sve u cilju zadovoljstva naših budućih vozača.

OČEKUJEMO VAŠ POZIV – POSTANITE NAŠ UČENIK I PLATITE OBUKU NA RATE

Naučite da vozite i svojim učenjem i radom dođite do svoje prve vozačke dozvole.

Stop Line je tu da isprati svaki Vaš korak i da Vam što više pomogne tokom obuke.

Platite auto školu na rate i olakšajte sebi jednu veliku, ali veoma važnu stavku.

Nećete opteretiti svoj budžet i doći ćete do bitnog cilja i postati odličan vozač.

Javite nam se i budite jedan od naših mnogobrojnih zadovoljnih kandidata.

Maksimalno ćemo Vam se posvetiti i pokazati Vam da obuka za vožnju nije bauk.

Javite se i zakažite teorijsku obuku na vreme.

Možete se prijaviti i online i na taj način obezbediti sebi poziciju.