Poligonske radnje B kategorija – Auto škola Pravo

Izvođenje poligonskih radnji na polaganju za B kategoriju

Auto škola Pravo je obezbedila kandidatima edukativni video snimak na kojem su prikazane SVE poligonske radnje neophodne za polaganje vozačkog ispita B kategorije na Novom Beogradu. Izvođenje poligonskih radnji su sastavni deo vozačkog ispita, odnosno polaganja praktičnog dela ispita. Kandidat je uspešno savladao poligon kada je uradio sve predviđene radnje bez greške. Napominjemo, kandidat ima pravo da, ukoliko pogreši pri ulasku u garažu (parkiranje), ponovi tu poligonsku radnju, ali samo ukoliko vozilo vrati na prvobitan, početni položaj i ponovi kompletno parkiranje iz početka. Kandidatu na polaganju nije dozvoljeno da iz dva ili više manevra uparkira vozilo i na taj način završi predviđenu poligonsku radnju. Nakon završenog poligona, kandidatu se priključuje komisija sa kojom zajedno izlazi u saobraćaj i nastavlja polaganje vozačkog ispita za B kategoriju.

U Auto školi Pravo, učimo Vas kako da savladate osnovne, kao i kompleksne radnje u saobraćajnim siituacijama. Ukoliko imate nedoumice ili niste sigurni u sebe i svoju vožnju pre kao i nakon položenog ispita vožnje, slobodno nas kontaktirajte za dodatne, odnosno dopunske časove.

Sa velikim iskustvom i lincenciranim instruktorima, poligon, kao i sve druge segmete vožnje prilikom obuke vozača, lako i efikasno prenosimo znanje i osposobljavamo vas za sigurnu i bezbednu vožnju.

Nakon položenog vozačkog dela ispita,  Auto škola Pravo vam sprema svu neophodnu dokumentaciju za vadjenje probne vozačke dozvole.