Auto škola Pravo Novi Beograd

Auto škola Pravo Novi Beograd Verifikovana autoškola

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Novom Beogradu? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

NAŠA VIZIJA
Naša vizija je da baš svaki kilometar vožnje učinimo bezbrižnim, sigurnim, zabavnim i ekonomičnim.

Mi u auto školi “PRAVO” verujemo da svaka osoba zaslužuje priliku da postane vrhunski vozač i uvek uživa u vožnji. Ako želiš auto školu koja će tvoje znanje i iskustvo vožnje učiti bezbrižnijim, bezbednijim, ekonomičnijim i zabavnijim, onda je auto škola “PRAVO” na Novom Beogradu tvoj pravi izbor.

Tajna našeg uspeha leži u stalnim inovacijama, podizanju nivoa bezbednosti učesnika u saobraćaju, stručnom usavršavanju kadra, velikim kapacitetima, kao i dostupnosti na svakom koraku i u svakom trenutku, a to je ujedno ono što nas razlikuje od drugih.

Želiš li i ti da nam pružiš priliku?
Slobodno se zabavi!
Naša škola će Vam pružiti sve mogućnosti i komfor da vozite i učite vožnju u bezbednim i kvalitetnim automobilima, uz konstantnu pažnju i savete naših iskusnih instruktora. Imate mogućnost izbora instruktora, vozila i termina obuke.

Želimo Vam da u našoj auto školi, lako i jednostavno postanete dobar i bezbedan vozač!

Danas Otvoreno sada UTC+1

94000 prvi izlasci na ispite, bez lekarskog i prve pomoći (Ažurirano feb.23)

Ocene