Proces obuke vozača - Auto škola Bulevar

Proces obuke vozača – Auto škola Bulevar

Proces obuke vozača

Auto škola Bulevar proces obuke vozača

1. UPIS U AUTO ŠKOLU. Prilikom upisa potpisujete ugovor sa auto školom. Prilikom potpisivanja ugovora potrebna Vam je lična karta, a maloletna lica ugovor potpisuju u pratnji roditelja ili staratelja.

2. TEORIJSKA OBUKA (40 obaveznih časova; čas 45minuta). Završena teorijska obuka je uslov za polaganje testa. Predavanja se održavaju u prostorijama auto škole.

3. TEORIJSKI ISPIT je na svake dve nedelje, trajanje ispita je 45 minuta. Položen ispit je uslov nastavka obuke. Test se održava u prostorijama auto škole.

4. LEKARSKO UVERENJE je dokaz zdravstvene sposobnosti da se upravlja motornim vozilom, stiče se nakon medicinskih pregleda u zdravstvenoj ustanovi i pored položenog testa predstavlja uslov za nastavak obuke.

5. OBUKA NA SIMULATORU VOŽNJE. Nakon uspešnog polaganja teorijskog ispita, kandidati počinju obuku simulatoru vožnje na kome se u sigurnom okruženju uči početna obuka radi što bolje pripreme za početak praktične obuke.

6. PRAKTIČNA OBUKA (40 časova vožnje; čas 45minuta) se obavlja na vozilu auto škole sa instruktorom. Časovi se u početku održavaju na poligonu, a nakon početnih časova i na ulicama u naselju, na putu van naselja, na motoputu i na autoputu.

7. OBUKA i TEST PRVE POMOĆI- Uz položen vozački ispit, predstavljaju uslov za izdavanje vozačke dozvole.

8. PRAKTIČNI ISPIT Polaganje počinje na poligonu i nastavlja se na trasi koja se dodeli ISO aplikacijom. Trajanje praktičnog ispita je oko 45 minuta

9. UVERENJE O POLOŽENOM VOZAČKOM ISPITU auto škola izdaje kandidatu koji je uspešno završio ispit vožnje vožnje.

10. VOZAČKA DOZVOLA. Uz lekarsko uverenje ne starije od 6 meseci, uverenje o položenom ispitu iz prve pomoći i uverenje o položenom vozačkom ispitu, u nadležnoj policijskoj upravi, potrebno je još da uplatite dve republičke administrativne takse za izdavanje PROBNE VOZAČKE DOZVOLE