Auto škola Akcepta Palilula

SLIKE

Auto škola „AKCEPTA“ osnovana je 2002. godine u Beogradu. Osnovao ju je dipl. ing. saobraćaja Dragan Urošević, kao plod dugogodišnjeg rada i iskustva stečenog na rukovodećoj poziciju Auto škole Crveni signal. Instruktori koji vrše obuku u Auto skoli „AKCEPTA“ su instruktori sa dugogodišnjim radnim iskustvom, potekli uglavnom u Crvenom signalu, strpljivi i obučeni da na što bolji način prenesu znanje kandidatima – budućim vozačima.

Škola radi isključivo po nastavnom planu i programu koji je predviđen za rad auto škola.

O nama

Sedište Auto škole “Akcepta“ se nalazi u „Ledenoj hali Pionir“. Pored poslovnog prostora poseduje učionicu kao i poligon za obuku i polaganje vozačkog ispita. Obuka se vrši na novim automobilima Golf 7, VW Polo, Renault Clio, Jugo, Citroen DS3…

Auto škola „AKCEPTA“ vam pruža mogućnos kvalitetne obuke za B kategoriju, sa veoma velikim procentom prolaznosti kandidata koji završe obuku.

Pored obuke uz naše instrukture možete steći i samopouzdanje i/ili se osloboditi straha na kondicionim časovima ukoliko imate već položen vozački ispit.

Danas Otvoreno sada UTC+1

77500 - sa ispitima, lekarskim i prvom pomoći (Ažurirano: 21. maj 21)

Ocena

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.