Auto škola Zona (Vir) Novi Beograd

Auto škola Zona (Vir) Novi Beograd Verifikovana autoškola

Tražite pouzdanu auto školu na Novom Beogradu? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola ZONA je bivša auto škola VIR.

Za proteklih 22 godine Auto škola Vir – Zona je obučila preko 11.000 kandidata različitih kategorija.

Osnovna delatnost A.Š. Vir – Zona je obuka vozača i polaganje vozačkog ispita za sledeće kategorije: AM, A1, A2, A i B.

Obuka ze B kategoriju poverena je iskusnim instruktorima koji po kvalitetu i rezultatima rada pretstavljaju sam vrh ove delatnosti.

Takođe, obuka za A kategoriju poverena je instruktorima, starim bajkerima, poznatim u svetu motociklizma, osnivačima najveće moto zajednice u Srbiji bjbikers i sajta bjbikers.com, tako da Auto škola VIR u saradnji sa bjbikers moto zajednicom rade dosta na povećanju bezbednosti motociklista u saobraćaju. Najbolji primer predstavljaju besplatni kursevi bezbedne vožnje za vozače koji već poseduju neku od A kategorija.

Novost su i BJB Podcast – emisije koje obrađuju ( a iskusnije podsećaju na) sve ono što je predmet interesovanja jednog bajkera, a od značaja je za svakodnevnu vožnju ili duža putovanja.

Dakle, za sva pitanja u vezi motocikla, moto opreme i bezbedne vožnje, odgovore možete dobiti ako svratite u Auto školu VIR ili posetite sajt www.bjbikers.com.

Pored redovne obuke, kandidatima za vozače navedenih kategorija pružamo i usluge dopunske, tj kondicione vožnje za one vozače koji poseduju vozačku dozvolu, ali ne i dovoljno znanja i sigurnosti u vožnji. Kod ovih kandidata broj časova prakse nije limitiran već se vozi onoliko časova koliko je potrebno po proceni instruktora i kandidata.

Vreme rada vozača-instruktora sa kandidatima za vozače je od 6h do 23h.
Termini časova se zakazuju u dogovoru sa kandidatom, usklađuje se vreme prema slobodnom vremenu kandidata.

Telefon: 011/718-25-24, 064/019-53-02

Danas Zatvoreno UTC+1

100000 - sa ispitima, bez prve pomoći i lekarskog uverenja. (Ažurirano: jan. 23)

Ocena