Auto škola AS 011 Novi Beograd

Auto škola AS 011 Novi Beograd Verifikovana autoškola

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Novom Beogradu? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola AS 011 nudi Vam visoko kvalifikovane instruktore – predavače i već dugi niz godina uspešno obezbeđuje obuku i polaganje za A1, A2, A i B kategoriju. Cilj našeg rada i postojanja je da kvalitetnom obukom doprinesemo boljoj bezbednosti saobraćaja.Obuka za polaganje vozačkog ispita u auto školi AS 011 vrši se na novim automobilima i motociklima, a naši visoko kvalifikovani i iskusni instruktori će Vam pružiti svu neophodnu pomoć da uspešno pređete put do vozačke dozvole. Takođe, svim budućim kandidatima obezbeđujemo literaturu potrebnu za polaganje teorijskog dela ispita.Auto škola AS 011 raspolaže sa 5 putničkih vozila i 6 motocikala na kojima se vrši obuka i koja su u potpunosti ispravna što svim kandidatima garantuje savršenu sigurnost:
-Automobili: Opel Corsa, Peugeot 208 hdi
-Motocikli: Yamaha 125, Liberty 125, Beverly Cruser 500, Beverly 500, CF Moto 650, Kawasaki 600.
Teoretski deo nastave u našoj školi traje 15 dana, a ukoliko imate bilo kakve nedoumice u vezi teorije vrata škole su Vam uvek otvorena. Na ovaj način povećava se kvalitet pripremljenosti kandidata i sigurnija prolaznost na ispitu.Naš tim stručnih, profesionalnih i ljubaznih instruktora će Vas učiniti sposobnim da savladate tehniku vožnje i poznavanje saobraćajnih propisa i da i Vi kao vozač možete samostalno da učestvujete u saobraćaju. Takođe, postoji mogućnost da čas započnete i završite na lokaciji koja Vama najviše odgovara.Iako je cena obuke u auto školi AS 011 povoljna, sa željom da svim budućim kandidatima izađemo u susret, nudimo mogućnost plaćanja na 6 mesečnih rata. Pored toga, obezbeđujemo zakazivanje lekarskog pregleda.
Zahvaljujući visokoj prolaznosti na ispitima vožnje stekli smo poverenje velikog broja kandidata koji su uspešno prošli put do vozačke dozvole i koji su nas rado preporučili svojim prijateljima. Priključite se vozačima koji su već proverili kvalitet obuke u našoj školi.I ŽURITI TREBA POLAKO!

Adresa: Bulevar umetnosti 27, blok 29

Danas Zatvoreno UTC+2

100000 - sa ispitima, sa taksama MUP-a, bez lekarskog uverenja i prve pomoći (Ažurirano: feb.23)

Ocene