Auto škola Veka Zvezdara

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu kod okretnice Ustaničke i Bulevara kralja Aleksandra na Zvezdari? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola Veka nudi vrhunski kvalitet teorijske i praktične obuke za sve kandidate koji žele da steknu dozvolu B kategorije. Iako je škola otvorena u oktobru 2017. godine, naš tim čine instruktori sa višedecenijskim iskustvom, koji su po svojim rezultatima poznati širom grada. Ukoliko želite da stignete do vozačke dozvole u najkraćem mogućem roku, auto škola Veka je pravi izbor za sve početnike. Zahvaljujući savremenim metodama obuke i dugogodišnjem iskustvu instruktora, iz naše škole izlaze dobri i savesni vozači koji znaju da se ponašaju odgovorno u saobraćaju. Auto škola Veka svim budućim kandidatima pruža kvalitetnu teorijsku obuku koja se odvija u prostorijama škole, uz primenu savremenih računara. Pored teorijskog dela, časovi su obogaćeni adekvatnim materijalima i audiovizuelnim prezentacijama koje kandidatima omogućavaju da lakše shvate i usvoje kompletan sadržaj nastave. Praktična obuka upravljanja vozilom u auto školi Veka obavlja se na savremenim vozilima, a svi kandidati imaju mogućnost da izaberu instruktora i vozilo na kome će se obučavati. Časovi vožnje se održavaju u terminu koji kandidatu najviše odgovara, uz mogućnost da instruktor dođe po kandidata i vrati ga na dogovoreno mesto na kraju časa. Ukoliko imate vozačku dozvolu, ali ne i iskustvo u vožnji, auto škola Veka organizuje dodatne časove vožnje za sve koji žele da unaprede svoje sposobnosti i nauče kako da se snalaze po ulicama Beograda. Takođe, kandidatima je obezbeđeno polaganje prve pomoći koje je potpuno BESPLATNO. Auto škola Veka nudi i brojne pogodnosti prilikom plaćanja, sa željom da izađe u susret što većem broju kandidata. Na našem sajtu www.autoskolaveka.com možete vežbati testove za polaganje teorijskog dela ispita, kao i pogledati maršute za praktični deo ispita.

Danas Zatvoreno UTC+1

75000 - sa ispitima, lekarskim i prvom pomoći (Ažurirano: 21. maj 21)

Ocene
1 podeljeno.

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.