Auto škola Prioritet Zvezdara

Auto škola Prioritet Zvezdara Verifikovana autoškola

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Zvezdari kod ul. Bulevar kralja Aleksandra? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovim lokacijama. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola Prioritet nalazi se na teritoriji opštine Zvezdara. Sedište firme je u Bulevar kralja Aleksandra 410.

Auto škola Prioritet na Zvezdari pruža usluge obuke vozača, “B" kategorije.

Ono što nas razlikuje od drugih auto škola je da pored redovne obuke vršimo još obuku i osoba sa invaliditetom.

Vrhunska stručnost naših instruktora, potvrđena je našim dugogodišnjim iskustvom, što se ogleda u veoma visokom procentu položenih vozačkih ispita.

OBUKA “B" KATEGORIJE

Obuka vozača vrši se na automobilima marke Punto, Polo, Citroen C3 i Reno Tvingo. Za Vas je neophodno da imate najmanje 16 god. za obuku, dok polaganje možete završiti nakon napunjenih 17 god.

U ovoj auto školi na Zvezdari mogu se uzeti dodatni trenažni časovi za kandidate koji već poseduju dozvolu.

U našoj školi vrši se obuka i stranih državljana.

Vreme zakazivanja časova obuke, biraju sami kandidati! Vožnja se izvodi na celoj teritoriji grada uključujući i najfrekventnije delove (Slavija, Trg Nikole Pašića, Kneza Miloša, autokomanda….).

Časovi teorije kao i polaganje teoretskog dela ispita (testova) se održavaju u prostorijama auto škole. Posle odslušanih 40 obaveznih časova teorijske nastave mogu se uzeti po želji i dodatni časovi koji se održavaju takođe u našoj auto školi. Ovi časovi su besplatni i njihov broj nije ograničen.

Odmah po upisu kandidat kreće na pohađanje teorijske nastave koja traje 25 dana, a ako kandidat želi drugačije, onda zakazuje časove kako to njemu odgovara (nastava kreće odmah po upisu, može čak i istog dana!).

Posle završene teorijske obuke polazu se testovi, a nakon položenih testova kandidati kreću na časove vožnje. Časovi vožnje traju 24 dana (ili duze ako kandidat želi da vozi po svom rasporedu).

Obavezan broj teorijskih časova je 40.
Obavezan broj časova vožnje je 40.

OBUKA OSOBA SA INVALIDITETOM

Ono što izdvaja auto školu Prioritet na Zvezdari i čime se ponosi je 15-godišnje iskustvo u obuci osoba sa invaliditetom, na posebno adaptiranom vozilu sa automatskim menjačem. Naši kandidati su lica sa posebnim potrebama iz cele Srbije. Pogledajte priloge tv Happy i tv Pink možete pogledati OVDE

Statistički podaci govore najbolje o izvanrednom uspehu koji osobe sa invaliditetom ostvaruju na polaganju vozačkog ispita kod nas. Čak 88% je uspešno položilo vožnju iz prvog puta.

PRVA POMOĆ

Nakon odslušanog predavanja o Prvoj Pomoći dobija se potvrda (sve se završava istog dana u prostorijama auto škole).

NAPOMENA: ako kandidat na ispitu iz testa ima 0 ili 1 netačan odgovor kao nagradu dobija i prvu pomoć GRATIS

PLAĆANJE

• može se izvršiti i u ratama putem čekova
  • kandidat može sam da odredi koliko časova želi da uplati (1, 5, 10…)

ZA UPIS JE POTREBNO:

Lična karta i navršenih 16 godina

NAJČEŠĆE GREŠKE NA POLAGANJU VOZAČKOG ISPITA:

• nevezivanje pojasa i nepaljenje svetala (odmah pre kretanja vozila)
  • zaboravljanje (zbog treme) da se spusti ručna kočnica
  • uključivanje u saobraćaj (ne propuštaju se vozila koja su već u saobraćaju)
  • nezaustavljanje na znak STOP
  • prekoračenja brzine kretanja u zoni škole (max 30km/h)
  • nepropuštanje pešaka na pešačkom prelazu
  • prolazak kroz raskrsnicu kada je na semaforu upaljeno crveno svetlo
  • nepoštovanje saobraćajnih znakova
  • nepoštovanje prava prvenstva prolaza na raskrsnici
  • prestrojavanje i skretanje na raskrsnici (pogotovo kad su u pitanju jednosmerne ulice)
  • nepravilno uradjeno polukružno okretanje
  • isključivanje i uključivanje u saobraćaj na putu pod nagibom
  • tehnika vožnje, nedovoljna opreznost, prolaženje suviše blizu parkiranog vozila

SAVETI ZA POLAGANJE VOŽNJE

• probajte da se opustite, niste na “optužničkoj klupi", niko vas neće kažnjavati ako nešto pogrešite
  • nemojte da se odmah demorališete ako ste napravili neku grešku, ne pada se odmah zbog svake greške (svaka greška u zavisnosti od “težine" nosi određeni broj negativnih poena kojih možete da sakupite najviše 15 da biste položili). Za razliku od “sitnih", ne smete napraviti “krupne" greške kao na primer: prolaz kroz crveno svetlo na semaforu, nepropuštanje pešaka na pešačkom prelazu, vožnja većom od 30km/h u zoni škole… zbog kojih se pada iako niste sakupili više od 15 poena.

ISPOŠTUJTE OVO NAPRED NAVEDENO I ČESTITAMO, POLOŽILI STE! Dođite PO DOZVOLU!

Telefon: 064/511-7-512, 011/24-23-688

Danas Zatvoreno UTC+1