Auto škola Poligon Test Voždovac

Auto škola Poligon Test Voždovac Verifikovana autoškola

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Voždovcu? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola ,,POLIGONTEST“ nalazi se u ulici Vojvode Stepe br.146, na Voždovcu. Novootvorena škola na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, u moderno opremljenom objektu, sa savremenim nastavnim sredstvima i iskusnim licenciranim instrukturima, garantuje budućim kandidatima kvalitetnu i profesionalnu obuku i vožnju.

Teorijski deo nastave, i polaganje teorijskog dela obuke, održava se u našem objektu u Ul. Vojvode Stepe br.146.

Poligon za početnu praktičnu obuku nalazi se na platou sportskog centra Banjica, Ul. Crnotravska br.4, gde se i održava polaganje praktičnog ispita.

Organizujemo obuku prve pomoći i pribavljenje lekarskog uverenja.

Auto škola ,,POLIGONTEST” raspolaže savremenim i bezbednim voznim parkom:

Opel corsa 1.3
Opel astra 1.3
Opel astra 1.7
Budućim kandidatima nudimo mogućnost izbora automobila, instruktura, kao i termina obuke. Pored redovne obuke, pružamo i dopunske- kondicione časove vožnje za one koji poseduju vozačku dozvolu, ali nisu dugo upravljali vozilom. Naš tim instruktora će vam pomoći da brzo povratite samopouzdanje u vaše vozačke sposobnosti.

Pružamo mogućnost plaćanja u više mesečnih rata, čekovima građana.

Na Vama je da nam ukažete poverenje i kontaktirate nas već danas, a mi vam garantujemo da ćemo od vas stvoriti sigurne i sposobne vozače, i bezbedne učesnike u saobraćaju.

Uverite se u našu profesionalnost, stručnost i posvećenost.

Za sva vaša pitanja i nedoumice, kontaktiraje školu.

Danas Zatvoreno UTC+1

105000- sa ispitima, lekarskim i prvom pomoći (Ažurirano: 18. jan 23)

Ocene
1 podeljeno.