Auto škola BG Taš

SLIKE

Auto škola BG Taš nudi najbrži i najsigurniji put do vozačke dozvole B kategorije, uz tim kvalitetnih instruktora i vedru atmosferu. Posebno smo ponosni na činjenicu da naši polaznici već na prvi test izlaze sa odličnim znanjem i u velikom procentu polože. Ako se slučajno desi da neki kandidat ne položi iz prvog puta, svaki naredni pokušaj je BESPLATAN. Prilikom odabira auto škole potreban je dodatni oprez, jer upuštanje u saobraćaj predstavlja jedan od najvažnijih segmenata u životu koji može dovesti u pitanje ne samo Vašu, nego i sigurnost ostalih učesnika. Upravo iz tog razloga, auto škola BG Taš pruža visok kvalitet obuke i sticanje novih saznanja od strane stručnih predavača i instruktora. Naš tim koji predstavlja spoj mladosti i iskustva čine stručno osposobljeni i licencirani instruktori koji se trude da svoje znanje prenesu kandidatima, sa mnogo strpljenja i razumevanja. Stariji instruktor u našoj školi poseduje više od 40 godina iskustva u obuci i preko dva miliona pređenih kilometara bez saobraćajne nezgode. Njegov mlađi kolega poseduje iskustvo rada u više auto škola u gradu i može da se pohvali velikom prolaznošću na praktičnom ispitu. Auto škola BG Taš nudi ubrzanu teorijsku obuku koja se održava u prostorijama škole na Tašmajdanu i traje 14 dana. Predavač teorijske obuke je diplomirani inženjer saobraćaja, a časovi se organizuju prepodne od 10-13h, kao i u večernjem terminu od 18-21h. Pored grupnih, postoji mogućnost održavanja individualnih časova. Kada je reč o praktičnoj obuci, optimalno vreme za završetak je 25 dana, uz mogućnost izbora instruktora, vozila i termina po želji kandidata. U našem voznom parku nalaze se moderna i pouzdana vozila:
-Škoda Fabia
-Peugeot 206
-Punto dizel
Kvalitetna i brza praktična obuka sprovodi se intenzivno trasama za vožnju po celom gradu. Na svakom času je potrebno da kandidat ima ličnu kartu sa sobom, a maksimalno se mogu voziti dva časa dnevno. Časovi se mogu zakazivati u periodu od 7-21h, a po dogovoru sa instruktorom, postoji mogućnost dolaska po kandidata na dogovoreno mesto. Auto škola BG Taš nudi brojne pogodnosti prilikom plaćanja, a za svakog kandidata je obezbeđen odgovarajući poklon.

Telefon: 011/33 41 882

Danas Otvoreno sada UTC+1

66000 - sa ispitima, lekarskim i prvom pomoći (Ažurirano: 14. maj 21)

Ocena

Tagovi

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.