Auto škola Miletić 001 Ustanička

Auto škola Miletić 001 Ustanička Verifikovana autoškola

SLIKE

Dobrodošli u Auto Školu Miletić!

Ako želiš naučiti veštinu vožnje na siguran, stručan i zabavan način, došao si na pravo mesto. Naša misija je da te osposobimo da postaneš samostalan i odgovoran vozač, spremno se suočavajući sa svim izazovima na putu.

Naš program obuke je temeljito osmišljen kako bi te vodio kroz sve aspekte vožnje – od osnovnih pravila saobraćaja do savladavanja različitih saobraćajnih situacija. Naši iskusni instruktori će ti pružiti neophodno znanje i veštine koje su ključne za sigurno upravljanje vozilom.

Pored teoretskog i praktičnog dela obuke, fokusiramo se i na razvijanje svesti o odgovornosti prema sebi i drugima na putevima. Sigurnost nam je na prvom mestu, i to se odražava kroz svaki segment naše obuke.

Učimo te kako da prepoznaješ potencijalne opasnosti, kako da donosiš brze i ispravne odluke, i kako da sačuvaš prisebnost u stresnim situacijama. Naš cilj je da se osećaš samouvereno za volanom, kako tokom obuke, tako i nakon sticanja vozačke dozvole.

Pridruži se Auto Školi Miletić i postani deo naše vozačke zajednice. Zajedno gradimo buduće odgovorne vozače koji će doprineti bezbednosti naših puteva.

Upis je u toku!
Teorijska i prakticna obuka sa izlascima na ispite svega 80 000 RSD + GRATIS LEKARSKO UVERENJE,KO SE UPIŠE PREKO INSTAGRAMA,TIKTOKA I FACEBOOKA!!!
Sve informacije: 063424826
BROJ MESTA JE OGRANICEN!

Danas Zatvoreno UTC+2

80000 - cena za teorijsku i praktičnu obuku sa ispitima i gratis lekarskim uverenjem, bez taksi prema MUP-a i prve pomoći (Ažurirano: sep.23)