Auto škola Pigeon Plus Zemun

Auto škola Pigeon Plus Zemun Verifikovana autoškola

Tražite pouzdanu auto školu u Zemunu? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciju. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola Pigeon je novootvorena škola za obuku vozača za A, B i C kategorije koja se nalazi u Zemunu i Novom Beogradu. Naša škola je deo Pigeon grupe koja na domaćem tržištu uspešno posluje od 2000. godine u oblasti registracije i tehničkog pregleda vozila. Auto škola Pigeon u Zemunu može se pohvaliti sa najboljim instruktorima u Beogradu koji poseduju dugogodišnje iskustvo rada, bezbednim vozilima, kao i poligonom na kome se odvija praktična obuka vozača. Osnovni cilj našeg rada je konstantno unapređenje kvaliteta obuke sa željom da stvorimo pouzdane i sigurne vozače. Teorijska obuka u auto školi Pigeon obavlja se u jednoj od najlepših i najboljih učionica u gradu koja se nalazi u sklopu naše poslovne zgrade u Zemunu. Zbog najsavremenijih naučnih sredstava za edukaciju u ovoj oblasti kojima je naša učionica opremljena, polaznici imaju idealne uslove za praćenje teorijskog dela nastave koju vode dva licencirana predavača. U voznom parku auto škole Pigeon u Zemunu nalaze se nova i bezbedna vozila koja su u potpunosti prilagođena potrebama polaznika. Naš tim čini sedam iskusnih instruktora, uz mogućnost izbora vremena za obuku, instruktora i vozila po želji. Samo u auto školama Pigeon obezbeđeno je BESPLATNO lekarsko uverenje i polaganje ispita iz prve pomoći za sve kandidate. U našoj školi su dostupni i dodatni časovi (kondiciona vožnja) za sve koji poseduju vozačku dozvolu, ali ne i sigurnost u vožnji. Časovi se mogu održavati na našim vozilima ili na vozilu kandidata. Sa željom da izađemo u susret što većem broju polaznika, auto škola Pigeon u Zemunu nudi mogućnost plaćanja na rate, čekovima građana, kao i platnim karticama. Posebne pogodnosti za penzionere koji žele da kupe vaučere za svoje unuke.

Pogledajte cene obuke u auto školama Beograda »

B kategorija – zakon, pravila i cena obuke »

Danas Zatvoreno UTC+1

Ocene