Auto škola Trend

SLIKE

Ova auto škola još uvek ne nudi pogodnosti za kandidate koji žele da upišu ovu auto školu preko našeg portala. Pišite nam na onlajn četu ili na mejl [email protected] i proverićemo sa auto školom da li mogu da Vam ponude pogodnosti, ukoliko se upišete preko našeg portala ili možemo da Vam ponudimo neku drugu auto školu u blizini koja već nudi pogodnosti za kandidate koji se upišu preko našeg portala.

Centar za obuku vozača TREND je naslednik nekada uspešne auto škole Starter i već dugi niz godina organizuje obuku za kandidate na vozilima B kategorije. Zanimljiv spoj tradicije i modernog na jednom mestu rezultirao je činjenicom da naš auto centar već dugi niz godina beleži odličnu prolaznost na ispitima. Teorijski deo obuke se odvija u modernim učionicama i od strane komunikativnih predavača koji se trude da prenesu svoje dugogodišnje iskustvo u prijateljskom ambijentu auto škole TREND. Kombinacijom tradicionalnih nastavnih učila i savremenih tehničkih sredstava, polaznicima je omogućeno da uspešno savladaju saobraćajne propise i oblasti vezane za bezbednost u saobraćaju. Ukoliko imate bilo kakva pitanja oko teorijskog dela ispita, naši predavači rado će Vam izaći u susret u svakom trenutku i razjasniti sve nedoumice koje imate u vezi sa gradivom. Još jedna prednost koju auto škola TREND nudi svojim polaznicima, jeste mogućnost vežbanja gradiva i testova koji ih očekuju na završnom ispitu putem naše web prezentacije. Ipak, sama teorija ne znači mnogo, ukoliko nema praktičnu primenu u realnim situacijama u saobraćaju. Upravo iz tog razloga, auto škola TREND organizuje praktičnu obuku budućih vozača najpre na poligonu, a zatim i na saobraćajnicama. Naš tim čine iskusni instruktori koji se svojim pedagoškim pristupom trude da oslobode kandidate eventualnog straha, ali i da ukažu na sve one finese koje kao budući vozač, ne smete da zanemarite. Praktična obuka vozača u auto školi TREND vrši se na pouzdanim i kvalitetnim vozilima marke Fiat Punto i Citroen Saxo koje možete izabrati po Vašoj želji. Vrlo rado ćemo Vam izaći u susret i prilikom izbora termina i mesta održavanja časova, u skladu sa Vašim zahtevima i obavezama. Kako bismo što većem broju kandidata omogućili da postanu dobri vozači, auto škola TREND nudi mogućnost plaćanja u više rata, bez kamate. Posebne pogodnosti očekuju polaznike koji se odluče za plaćanje odjednom. Takođe, kod nas možete izvaditi lekarsko uverenje i polagati test prve pomoći, po pristupačnim cenama.

Radno vreme auto škole

Auto škola zatvorena

61500 - bez Lekarskog uverenja, bez Prve Pomoći

Ocena

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.