Auto škola Akademija Vojislava Ilića

Auto škola Akademija Vojislava Ilića Verifikovana autoškola

SLIKE

Auto škola Akademija je profesionalna škola za vozače. Zadatak naše auto škole jeste poboljšanje kvaliteta obuke i efikasnija edukacija budućih vozača, sa ciljem da se dostigne viši nivo saobraćajne kulture i poveća nivo bezbednosti svih učesnika u saobraćaju. Kroz savremeno opremljen prostor i moderan vozni park, sa novim i bezbednim motornim vozilima, ispunjavamo sve Evropske standarde.

Naša vizija je da imamo aktivnu i odlučujuću ulogu u poboljšanju kvaliteta vožnje, upravljanju i ublažavanju rizika u saobraćaju i stvaranju novih vrednosti. Naš cilj je da svaki naš kandidat bude primer sigurnog i bezbednog učesnika u saobraćaju. Disciplinovan rad na ispunjavanju naših zadataka i ciljeva i usavršavanje svakog vida obuke, pokazatelji su velikog broja osposobljenih kandidata za vožnju.

Auto škola Akademija se odlikuje timom eksperata, kvalitetnom uslugom i savremenim metodama učenja. U moderno opremljenom prostoru polaznici stiču nova znanja o ulozi u saobraćaju, bezbednom kretanju i poštovanju propisa.

97000 sa besplatnim Lekarskim uverenjem, bez Prve pomoći, bez administrativnih taksi (Ažurirano: feb.23)

0 Ocena