Auto škola Brava Gente Zvezdara

Tražite pouzdanu auto školu na Zvezdari kod ul. Bulevar kralja Aleksandra? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola “Brava Gente” je auto škola koja je osnovna od strane instruktora koji poseduju dvadesetogodišnje iskustvo u obučavanju kandidata. Prvi cilj koji smo postavili prilikom osnivanja jeste da kroz razgovor sa našim kandidatima, podignemo njihovu svest o samom saobraćaju i da razviju svoja čula na način koji im omogućava bezbednu i sigurnu vožnju.

Naš tim instruktora i predavača je uvek dostupan da odgovori na sva pitanja kandidata, da dodatno posvete svoje vreme i pomogne svakom polazniku da pravilno savlada kako teorijski tako i praktični deo obuke.

Auto škola “Brava Gente” poseduje veoma modernu učionicu opremljenu savremenim nastavnim sredstvima. Naši predavači teorijske nastave imaju dugogodisnje iskustvo u bezbednosti saobracaja, koji su kao i svi zaposleni, dostupni za konsultacije svakoga dana.

Ukoliko želite da brzo i efikasno savladate obuku, a sve uz sjajne ljude koji će zajedno sa Vama proći kroz ceo proces onda ste na pravom mestu!

Vidimo se!

B kategorija – zakon, pravila i cena obuke »

Danas Otvoreno sada UTC+2

73500 - sa ispitima, lekarskim i prvom pomoći (Ažurirano: 12. maj 21)

0 Ocena

Tagovi

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.