Ukupno Proizvoda 1

sekundi

Auto škola Bulevar - opis

Auto škola Bulevar Novi Beograd

Ono što auto školu Bulevar izdvaja od drugih auto škola u Srbiji i ujedno nas čini inovatorima na polju obuke vozača B kategorije, jeste upotreba simulatora vožnje poslednje generacije u teorijskoj i praktičnoj obuci budućih vozača. Na simulatoru se kroz različite vežbe proverava psihomotorička i kognitivna sposobnost vozača. Kao deo teorijske obuke radi se test reakcije (meri se vreme reakcije), test naglog kočenja u slučaju opasnosti, test kočenja u različitim uslovima na putu (suv, kiša, sneg). Kao deo posebne obuke uči se delovanje na menjač kao i pedale kvačila, kočnice i gasa, delovanje na volan, pravilna upotreba pojasa, pokretanje vozila. Na posebnoj obuci radi se test pregleda saobraćajne situacije, test odnosa prema okolini, test odnosa prema drugim učesnicima u saobraćaju, test prihvatanja rizika, test noćne vožnje i vožnje u magli itd.Ideja o nabavci simulatora vožnje automobila javila se kao potreba da se tradicionalan vid obuke budućih vozača unapredi i osavremeni kako bi pratila sveopšti trend primene savremenih tehnologija i inovativnih rešenja u svim segmentima života.Iako smo relativno mlada auto škola, simulator koristimo od prvog dana i u teorijskoj nastavi i u praktičnoj obuci, a dosadašnje iskustvo kao i reakcija kandidata govori nam da smo na dobrom putu i da je spoj tradicionalnog i inovativnog dobitna kombinacija koja kao krajni cilj ima sigurnog, bezbednog, ekološki odgovornog vozača.Primena simulatora u obuci novih vozača pokazala se od neprocenjivog značaja. Kod većine se kandidata javlja strah i nesigurnost na prvim časovima, čak i na poligonu, pa se tako usporava proces učenja, međutim kada osnovne komande i principe vožnje savladaju u bezbednom okruženju kandidati sa sigurnošću i samopouzdanjem savladavaju praktično znanje u automobilu. Simulator nam takođe pruža jedinstvenu priliku da pripremimo vozače na niz nepredviđenih okolnosti tokom vožnje koje na poligonu ili na ulici nemamo priliku da reprodukujemo…Kao rezultat kompletnog i kvalitetnog procesa obuke prolaznost u auto školi Bulevar je odlična. Na teorijskom ispitu ona iznosi 86% iz prvog pokušaja, a 81% ukupno. Prolaznost na praktičnom ispitu je 78% iz prvog pokušaja i 71% ukupno.Jednako uspešno simulator vožnje primenjujemo i kod vozača koji se javljaju zbog kondicione vožnje. Dajemo im priliku da obnove davno stečeno znanje, da provere vreme reakcije u kritičnim situacijama i sl.Auto-škola „Bulevar“ ima odličnu povezanost sa ostalim delovima grada zahvaljujući velikom broju autobuskih linija (17, 73, 81, 81L, 82, 83, 85, 88, 610, 611) na stajalištima koja su na 30 i 50m udaljene od auto-škole.

MOGUĆNOST PLAĆANJA NA 6 MESEČNIH RATA: GOTOVINOM, NA RAČUN, PLATNOM KARTICOM, ČEKOVIMA GRAĐANA ILI PUTEM ADMINISTRATIVNE ZABRANE

Poligon: Štark Arena

Stručni kadar auto škole Bulevar na Novom Beogradu:

U Auto školi Bulevar je zaposlena ženski instruktor.

Nikola Parezanović – instruktor vožnje, Aleksandar Popović – instruktor vožnje, Miloš Ćorović – predavač, inpitivač, instruktor vožnje, Miljan Marković – predavač, ipitivač, instruktor vožnje, Ninoslav Gaćeša – instruktor vožnje, Aleksandra Stojanović – administrator, Vesna Jagodić – instruktor vožnje

Danas Zatvoreno UTC+1

Upišite auto školu Bulevar preko portala Radar i prijavite se pogodnosti pri registraciji na našem sajtu i rezervaciji istih. Za osobe koji žele da uzmu kondicione časove vožnje i dođu preko portala Radar dobiju dvočas obuke na simulatoru besplatno (standardna cena 1200 din) i popust za kondicioni čas vožnje! Kako biste ostvarili pravo na ove pogodnosti, uradite sledeće pre upisa: 1. Registrujte se na našem sajtu sa pravim podacima. 2. Kontaktirajte nas na live četu na portalu ili pošaljite mejl na [email protected]. 3. Nakon što potvrdimo sa auto školom da ste upisali, ostvarujete pogodnosti. Skrećemo pažnju da auto škola neće odobriti popust, ukoliko ne uradite gore navedene korake.

1 podeljeno.