Ukupno Proizvoda 1

Auto škola Fest Karaburma Palilula

Auto škola Fest Karaburma Palilula Verifikovana autoškola

Auto škola Fest sa Zvezdare na nedavno je počela sa radom i na Karaburmi pod vođstvom instruktora sa dugogodišnjim iskustvom koji su želeli da svoje znanje i veštine što kvalitetnije prenesu na buduće kandidate.
Osnovni cilj rada auto škole Fest na Zvezdari je obrazovati sigurne i pouzdane vozače, koji će našu školu sa osmehom pominjati i rado je preporučiti svojim prijateljima. Naš tim instruktora koji čini spoj mladosti i iskustva, poseduje sve neophodne licence. Svojom mirnoćom, strpljenjem i staloženošću trude se da što bolje obuče novo pridošle kandidate za vozače.
Smeštena u strogom centru gradskih zbivanja, auto škola Fest Karaburma nudi kvalitetnu obuku koja kombinuje najbolje od starog sistema obrazovanja sa savremenim metodama koje su prilagođene potrebama savremenih ljudi i njihovim obavezama. Teorijska obuka održava se u moderno opremljenoj učionici koja se nalazi u Vojvode Micke Krstića 1E, lokal 2 (Dunavske Terase)

Praktična obuka u školi Fest odvija se na savremenim i pouzdanim vozilima koja su prilagođena za odgovarajuću kategoriju:

Poligon na kome se održava praktična obuka nalazi se kod TC Karaburma
Sa željom da izađe u susret što većem broju polaznika, auto škola Fest na Karaburmi nudi mogućnost plaćanja na više rata čekovima građana, putem administrativne zabrane…
Radno vreme:
Ponedeljak – petak od 09-18h
Subota od 09-14h
Nedelja ne radimo

Načini plaćanja:

Plaćanje na 6 mesečnih rata čekovima i administrativnim zabranama ili gotovinom na rate.

Danas Otvoreno sada UTC+1

77.000- teorijska i praktična obuka, 2 ispita sa taksama MUP-a, lekarsko uverenje i prva pomoć + specijalan pogodnost od portala Radar. (Ažurirano: 11.23)

Ocena
3 podeljeno.