Auto škola Top Drive Čukarica

Auto škola Top Drive Čukarica Verifikovana autoškola

Tražite pouzdanu auto školu na Čukarici? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola TOP DRIVE počela je sa radom 2010. godine i nudi teorijsku i praktičnu obuku vozača za A i B kategoriju. Naš tim čine instruktori i predavači sa dugogodišnjim iskustvom koji uvek stoje na raspolaganju klijentima, sa ciljem da im maksimalno olakšaju put do vozačke dozvole. Teorijska obuka u auto školi TOP DRIVE održava se u moderno opremljenoj učionici koja se nalazi u sklopu škole na Čukarici. Grupe za predavanja kreiraju se po dogovoru sa polaznicima, u terminu koji njima najviše odgovara. Polaznicima škole TOP DRIVE obezbeđena je kompletna literatura koja će im olakšati pripremanje teorijskog dela ispita. Praktična obuka vrši se na novim vozilima, a svaki kandidat ima mogućnost da izabere vozilo za obuku i instruktora po želji. Važno je naglasiti da se u našem timu nalaze iskusni instruktori koji poseduju dugogodišnje iskustvo i veliki broj uspešno obučenih kandidata. Praktičnom obukom obuhvaćen je ceo Beograd, a moguć je i dolazak po kandidata na lokaciju koja njemu najviše odgovara. Auto škola TOP DRIVE organizuje obuku i polaganje ispita iz prve pomoći, kao i lekarsko uverenje. Još jedna prednost koju nudi naša škola jeste plaćanje na rate, sa željom da što većem broju kandidata omogući da steknu vozačku dozvolu. Budite i vi TOP vozač!

Telefon: 011/40 13 853

Danas Zatvoreno UTC+2

72000 - sa ispitima, bez lekarskog uverenja i prve pomoći (Ažurirano: feb.23)

Ocene