Auto škola Jugo Stefan

Auto škola Jugo Stefan Leštane

Auto škola JUGO STEFAN nastaje kao produkt dugogodišnjeg rada na poslovima obuke vozača uz posedovanje licence za rad. Sa ciljem da obučimo i osposobimo što veći broj mladih ljudi za upravljanje motornim vozilima, svoje smo poslovanje okrenuli ka pružanju usluga teorijske i praktične obuke budućim vozačima za kategorije A1A2, ABCCE i D. Prilikom svog rada koristimo plan i program u skladu sa pravilnikom centra za obuku vozača.

Naši stručni licencirani instruktori svojim znanjem i iskustvom, a prvenstveno strpljenjem pružiće vam mogućnost da veoma lako i brzo savladate tehniku vožnje i steknete neophodno samopouzdanje za upravljanje motornim vozilom.

Veliki broj obučenih kandidata su idealna potvrda za kvalitet naše obuke.

Adekvatno znanje za upravljanje motornim vozilom, kao i sigurnost pri učestvovanju u saobraćaju, ono je što želimo da omogućimo našim kandidatima. Vaša bezbednost, kao i bezbednost saputnika u vašem vozilu ali i drugih učesnika u saobraćaju od primarnog je značaja za našu auto školu.

Auto škola JUGO STEFAN Vam nudi:

•  stručnu i tehničku pomoć i podršku prilikom obuke i polaganja
  •  izbor vozila na kom želite da se obučavate (VW Golf 7, VW Golf 6, Fiat Grande Punto, Citroen C3)
  •  mogućnost dogovora oko izbora termina za časove obuke
  •  organizovanje lekarskog pregleda i polaganje ispita iz prve pomoći po sniženoj ceni
  • dodatne časove sa važećom vozačkom dozvolom (kondiciona vožnja)
  • mogućnost plaćanja čekovima na rate, gotovinski i preko računa
  • besplatne konsultacije sa predavačem teorijske nastave

Danas Otvoreno sada UTC+1

71500 - sa ispitima, bez lekarskog uverenja i prve pomoći (Ažurirano: 18. maj 21)

Ocena
1 podeljeno.

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.