Auto škola Time Speed Stari Grad

AUTO ŠKOLA TIME SPEED
Auto škola Time Speed je otvorena krajem 2018. godine sublimirajući profesionalno iskustvo instruktora sa preko 10 godina iskustva u obuci, Aleksandra Jakovljevića i Verice Građin, kao mišljenje mladih kadrova Aleksandre Vukojević i Strahinje Miloševića koji svojim zalaganjem i trudom čine uspešan tim. Vozačku obuku sprovodimo u skladu sa zakonom o saobraćaju i važećim propisima. Pomno pratimo sve novine u izmenama i dopunama zakona o saobraćaju, kako bi se na vreme prilagodili i kako bi naše polaznike na vreme instruisali. Nova pravila vozačke obuke su od skoro donela velike promene u rad auto škola. Višegodišnje iskustvo, stručno znanje i tolerancija su naše glavne odlike. Pobrinuli smo se da naši polaznici borave u prijatno opremljenim učionicama za teorijsku nastavu, sa svim potrebnim didaktičkim sredstvima. Naša auto skola vam neće obećati da ćete položiti iz prve, ali svakako da je i to naš veliki interes. Već sa prvim kontaktom sa našom auto školom videćete da sa velikom željom i voljom radimo svoj posao. Trudimo se da kandidati ne budu samo zadovoljni obukom vec i paznjom koju im pruzamo. Oseticete da za ulozeni novac dobijate punu vrednost nase usluge.

Danas Zatvoreno UTC+2

Razmak cena

86000 - obuka sa ispitima, takse MUP-a (nepoznato), gratis lekarsko uverenje, bez prve pomoći. (Ažurirano: maj.23)

0 Ocena

Tagovi

Verifikuj auto školu

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.