Auto škola Step Banatić

Opis

Zato što trajemo već 30 godina i više od 80% upisanih kandidata je preko preporuke.

Zato što nam cilj nije samo upis kandidata, već da kada on završi obuku bude osposebljen kao samostalan, bezbedan i siguran vozač.

Zato što su instruktori sa visokim stručnim zvanjem i dugim iskustvom u svom poslu.

Zato što se u potpunosti prilagođavamo potrebama i željama kandidata za dogovor o održavanju teorijske i praktične obuke.

Zato što omogućavamo plaćanje obuke na 12 i 18 mesečnih rata bez odlaska u banku, bez kamate i dodatnih troškova, što danas mnogim roditeljima, bakama i dekama olakšava upis dece i unuka.

Zato što je naša lokacija kod železničke stanice Gagarinova 10d lako dostupna svima koji dolaze iz okolnih mesta u Novi Sad.

Zato što su nam vozila novije generacije, udobna i klimatizovana i što je važno da će auto na kom se kandidat obučava biti i na praktičnom delu ispita.

Zato što su zaposleni u auto školi uvek dostupni za bilo kakva pitanja i konsultacije u vezi obuke, zakona o saobraćaju ili bilo kakve informacije koje se tiču pravila saobraćaja

Danas Otvoreno sada UTC+2

Razmak cena

92000 - teorijska i praktična obuka sa ispitima, takse MUP-a (nepoznato), bez lekarskog uverenja i prve pomoći (Ažurirano: jun. 23)

0 Ocena

Tagovi

Verifikuj auto školu

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.