Auto škola Floyd (Podbara)

Opis

Auto škola „FLOYD“ bavi se obukom kandidata za vozač „A1“, „A“, „B“, „C“ i „CE“ kategorije, kao i doobukom vozača, koji već poseduju vozačku dozvolu.
Posedujemo najkvalitetnija vozila u gradu. Možemo se pohvaliti visokim kvalitetom obuke koju sprovode visoko obrazovani instruktori i saobraćajni inženjeri sa višegodišnjim iskustvom rada u obuci.

Prilikom teoretske pripreme literatura je besplatna za sve naše kandidate (40 časova), upotrebljavaju se računari sa savremenim interaktivnim testovima i simulacijom polaganja vozačkog ispita.Kod nas možete i kupiti multimedijalni interaktivni CD za obuku i polaganje vozačkog ispita čak i ako niste naš kandidat. Sa ponosom možemo reći da su iza nas na hiljade zadovoljnih kandidata, sada već vozača, i na stotine hiljada pređenih kilometara. Pružamo vam znanje koje će Vam koristiti tokom celog života. Kod nas možete polagati za B kategoriju.

Za polaganje „A“ kategorije koristimo najsavremeniju obuku na sopstvenim motociklima Auto škole „Floyd“.

Danas Zatvoreno UTC+2

Razmak cena

100000 - obuka sa ispitima i taksama, bez lekarskog uverenje i prve pomoć. Pri uplati u celosti gratis lekarsko uverenje i prva pomoć (Ažurirano: maj.23))

0 Ocena

Verifikuj auto školu

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.