Auto škola Stopex Zvezdara

Tražite pouzdanu auto školu na Zvezdari u ulici Milana Rakića kod Bulevara kralja Aleksandra? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovim lokacijama. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola “STOPEX” osnovana je 08.11.1990. godine. Do sada je preko 7000 zadovoljnih kandidata uspešno završili školu.

Trenutno u školi radi 7 iskusnih instruktora i 2 predavača, što polaznicima škole nudi kvalitetnu i brzu obuku.

Iskoristite naše iskustvo koje nesebično i na pravi način prenosimo. Redovno pohađanje kursa će vam doneti brzo i lako polaganje ispita. Za teorijski deo obuke koristimo multimedijalne programe. Nastava se odvija u prijatnoj atmosferi. Nudimo časove vožnje prema najnovijim nastavnim metodama, omogućavajući sigurnost, zadovoljstvo u vožnji i brz način dobijanja vozačke dozvole. Naš profesionalni tim je tu za vas i sa zadovoljstvom prati vaš put do vozačke dozvole.

Poligon autoškole se nalazi na Karaburmi, kod šoping centra „Karaburma“, što garantuje intenzivnu gradsku vožnju, kvalitetnu i brzu obuku na novim vozilima i motociklima.

Radno vreme auto škole

Auto škola zatvorena

62000 - bez prve pomoći

Ocene

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.