Auto škola ABCeda (Fiva) Žarkovo

Tražite pouzdanu auto školu na Čukarici (u Žarkovu)? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Iskustvo u obuci vozača je više do 40 god, tačnije od 1971 god.
Davne 1991 god, otvaramo privatu auto skolu, Yu mobil, kasnije auto “Man” I auto/moto centar “Fiva doo”, koja je objedinila obe poslovnice, I uspesno posluje I danas. Veliki broj sadasnjih vlasnika auto skola je svoj staz počinjao u našem centru, a neki od njih su bili I naši kandidati. Putem teoretske i praktične nastave nastojimo da Vas upoznamo sa pravilima i propisima u saobraćaju kako biste stekli neophodna saznanja i veštine za upravljanje motornim vozilom.
Nastojimo da sve svoje polaznike naučimo da budu strpljivi, tolerantni i odgovorni za volanom. Oprezan i smiren vozač doprinosi ne samo sopstvenoj već i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju. Potrudicemo se da Vam prenesemo svo potrebno znanje I veštine, a na Vama je da li ćete da se tih saveta sutra pridrzavate.

Danas Zatvoreno UTC+2

58450 - bez Lekarskog uverenja, bez Prve Pomoći

Ocena

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.