Auto škola FARing BG Voždovac

Auto škola FARing BG Voždovac Verifikovana autoškola

Auto škola Faring BG na Voždovcu pruža Vam najkvalitetniju uslugu obuke i polaganja vozačkog ispita za B kategoriju . Vaš najsigurniji put do vozačke dozvole Prednosti auto škole FARing BG na Voždovcu:Auto škola FARing BG na Voždovcu je jedna od retkih auto škola u Beogradu koja poseduje sopstveni poligon što omogućava kandidatima nesmetano vežbanje poligonskih radnji i brže polaganje praktičnog ispita iz vožnje za B kategoriju. Kandidat može da završi celokupnu obuku već za 2,5 meseca!Auto škola FARing BG radi ne na kvantitet, nego na kvalitet što za kandidate znači da mogu u što kraćem roku da prođu teorijski i praktični deo obuke i da bez čekanja polože sve ispite. Kandidati mogu da imaju od 3 do 4 puta nedeljno praktične časoveOno što je jako važno jeste da Vam brza obuka obezbeđuje da Vam ne istekne lekarsko uverenje dok čekate na polaganje praktičnog ispita! Želeli bismo takođe da istaknemo da postoji mogućnost plaćanja obuke na 12 mesečnih rata!T eorijska nastava se obavlja u 2 termina popodne i prepodne po dogovoru sa kandidatom. U saradnji sa kandidatom teorijski deo obuke može da se završi za 13. radnih dana.Ukoliko biste želeli da imate kvalitetnu obuku, strpljive i posvećene instruktore i što pre dobijete vozačku dozvolu, naša preporuka Vam je da upišete auto školu Faring BG na Voždovcu. Garantujemo Vam da se nećete pokajati! Vozni park auto škole Faring BG na Voždovcu: Škoda Fabia, Pegeout 207, Golf 6., Ford Ka (dizel), Citroen C3 (dizel)Sva vozila su sa dizel motorom što olakšava praktičnu obuku. Poligon auto škole se nalazi u Jajincima. U auto školi radi, osim muškoh i ženski instruktor Načini plaćanja:Plaćanje na 12 mesečnih rata čekovima i adm. zabranom ili parcialno gotovinom u toku obuke.

Danas Otvoreno sada UTC+1

78000 - teorijska i praktična obuka, 2 ispita sa taksama, gratis lekarsko uverenje i prva pomoć + specijalna pogodnost preko Radara (Ažurirano: 11.23)

Usluge

Ocene