Auto škola Peta brzina Čukarica

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Čukarici? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

KADA SMO NASTALI?
Auto škola Peta Brzina postoji od 1993. godine. U toku dugogodišnjeg rada
kroz našu školu je prošao veliki broj kandidata, koji su postali uspešni vozaci. Uspešnost i strucnost predavača, instruktora i ispitivača ove auto škole ogleda se kroz dugogodišnji rad i veoma visok procenat položenih vozackih ispita.

KAKO RADIMO?
Teoretski deo nastave se u auto školi obavlja na u specijalno opremljenoj učionici sa 18 umreženih kompjutera, pripremljenih za kolektivnu i individualnu nastavu,uskladjeni sa novim zakonom o bezbednosti saobraćaja , takođe uz stručnu pomoć. Poligon koji koristi Auto škola nalazi se u Jablaničkoj na Ceraku. U našoj auto školi do sada je obuceno više od 8.000 zadovoljnih kandidata.

GDE SE NALAZIMO?
Auto skola PETA BRZINA Beograd nalazi se u ulici Patrijarha Joanikija 2a ,na samoj okretnici gradskog saobracaja na Vidikovcu,koja pokriva linije 23,53,56,59,89… Svojom lokacijom pokriva prostor od Barajeva do naselja Banovo brdo, Labudovo Brdo, Petlovo Brdo, Zarkovo, Zeleznik, Rakovica, Resnik, Rusanj, kao i okolna prigradska naselja na Ibarskoj magistrali.. Po broju zaposlenih i vozila spada u red vecih Centara za obuku vozaca u Srbiji.

PO ČEMU SE RAZLIKUJEMO?
Auto škola “Peta Brzina” je jedina koja vrši obuku za vozače svih kategorija na specijalnom trenažeru LOGITECH G25 sa kvačilom i klasičnim menjačem uz asistenciju licenciranog instruktora ili predavača.

• TRADICIJA
  • POVERENJE
  • STRUČNOST
  • INOVATIVNOST

Pogledajte rejting auto škola u Beogradu i odaberite najbolju auto školu za sebe na osnovu iskustava drugih kandidata.

Pogledajte cene obuke u auto školama Beograda »

B kategorija – zakon, pravila i cena obuke »

Danas Otvoreno sada UTC+1

71300 - sa ispitima, bez lekarskog i prve pomoći (Ažurirano: 12. maj 21)

Ocene

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.