Auto škola Dalton Novi Beograd

Ova auto škola još uvek ne nudi pogodnosti za kandidate koji žele da upišu ovu auto školu preko našeg portala. Pišite nam na onlajn četu ili na mejl [email protected] i proverićemo sa auto školom da li mogu da Vam ponude pogodnosti, ukoliko se upišete preko našeg portala ili možemo da Vam ponudimo neku drugu auto školu u blizini koja već nudi pogodnosti za kandidate koji se upišu preko našeg portala.

Auto škola Dalton nalazi se na Novom Beogradu. Nudimo Vam obuku za polaganje vozačkog ispita B kategorije. Obuka i polaganje se vrše na vozilima marke Fiat Punto III i Yugo Koral in. Uz teorijski i praktičan deo, potrudićemo se da Vas napravimo odgovorne i sposobne vozače.

Višegodišnje iskustvo u radu, veliki broj uspešno obučenih kandidata i povoljne cene naših usluga, razlog su više da svratite do nas. Uz mogućnost plaćanja na rate, slobodan izbor vozila i instruktora za obuku i polaganje, predstavljamo Vaš najbolji izbor kada tražite odgovornu auto školu.

Radno vreme auto škole

Auto škola zatvorena

Ocena

Tagovi

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.