Auto škola Signal Buda Miljakovac

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Čukarici? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Vlasnik i rukovodilac Auto škole Signal Buda je jedan od najiskusnijih instruktora u Beogradu, čiji je glavni cilj da kandidati, koji su na obuci,dostignu visok stepen poznavanja saobraćajnih propisa i pravila saobraćaja, da ovladaju tehnikom upravljanja vozilom i da shvate od kolikog je značaja za bezbednost u saobraćaju, poštovanje svih pravila i propisa, kao i tolerantan odnos prema drugim učesnicima u saobraćaju. Posebno obraćamo pažnju na teorijsku nastavu da bude prilagođena prema svakom pojedinačnom kandidatu, prilagođavanjem vremena za održavanje časova teorijske nastave kako bi mogao da odsluša celokupni fond časova predviđen planom i programom teorijske nastave, a po potrebi održavanje i dodatnih časova prema potrebi kandidata. Teorijska nastava je organizovana na savremeniji način uz korišćenje sredstava za očiglednu nastavu prilagođenu svakom pojedinom kandidatu uz stručnu pomoć iskusnih predavača, što garantuje uspešno savladavanje celog programa potrebnog za dobro poznavanje saobraćaja i lakše snalaženje u saobraćaju i tokom praktične obuke. Zahvaljujući načinu na koji izvodimo teorijsku nastavu i opreme koju koristimo za očiglednu nastavu, uz poseban tretman prema svakom kandidatu omogućilo je da naši kandidati veoma uspešno polažu teorijski ispit i dosegli smo da je procenat polaganja skoro 100% Naše poverenje je garancija za vaš uspeh! Bliža obaveštenja oko upisa novih kandidata, cene obuke i mogućnosti plaćanja na više rata možete dobiti svakog dana na telefone 011/3582-494 i 063/8366-549.

Danas Zatvoreno UTC+2

24 hours

67000 sa ispitima, leakrskim i prvom pomoći (Ažurirano: jan.23)

Ocena

Verifikovan profil

Da li je ovo vaša auto škola?

Verifikacija listinga je najbolji način da upravljate i da zaštitite svoj biznis.