Auto škola Michell Banovo Brdo

Auto škola Michell Banovo Brdo Verifikovana autoškola

SLIKE

Tražite pouzdanu auto školu na Banovom Brdu? Slobodno se javite našem operateru Marini na četu za preporuku auto škole na ovoj lokaciji. Spremili smo i pogodnost za kandidate koji upišu auto školu preko našeg portala!

Auto škola Michell nalazimo se u ulici Stevana Brakusa 6 u TC Stankom, na Banovom brdu. Obuka vozača kao i da svaki kandidat postane dobar i samostalan vozač je naš jedini cilj. Naša misija zasniva se na stručnom i pedagoškom pristupu svim kandidatima, sa ciljem uspešnog prenošenja znanja. Nudimo Vam širok izbor načina na koji se može otplaćivati korišćenje usluge.

Pretražite auto škole u Čukarici / auto škole na Banovom Brdu / auto škole u Železniku / auto škole u Filmskom gradu »

Pogledajte cene obuke u auto školama u Čukarici, na Banovom Brdu, Železniku, Žarkovu i Filmskom gradu »

Pogledajte cene obuke u auto školama Beograda »

Pogledajte rejting auto škola i odaberite najbolju auto školu za sebe na osnovu iskustava drugih kandidata.

B kategorija – zakon, pravila i cena obuke »

Auto škole Novi Beograd »

A kategorija – cena, testovi, kubikaža »

Danas Zatvoreno UTC+2

79000 - sa ispitima sa taksama MUP-a, prvom pomoći, bez lekarskog uverenja (Ažurirano: jan. 23.)

Ocena